O fanklubu

5. srpna 2013 v 19:54 | A2L |  Menu
Ahojte!
Nejspíš si čtete tento článek proto, že jste tu noví a nevíte, jak to tu chodí, co? Dočtěte si ho až do konce, ať víte, co se to tu vlastně děje ;)
Tento fanklub je zasvěcen českým, případně slovenským, fanouškům Marka Fischbacha, na internetu vystupujícím pod přezdívkou Markiplier. Pokud vůbec nevíte, kdo to je, časem sepíšu článek jeho životní cesty, zatím však musí stačit jeho stručný popis >ZDE<. Články tedy budou většinou o tomto pánovi, jeho videích a dalších věcech okolo něj se točících. Samozřejmě, že se tu vyskytnou i nějaké ty články věnující se nám, jeho fanouškům, a také se tu budou konat menší soutěže.
Markiplier se zatím ve světě moc neproslavil, tudíž ani u nás není příliš známý. Ani nepočítám s nějak zvlášť vysokým číslem návštěv blogu, to stejné s počtem členů, ale tento blog byl vytvořen jen tak z radosti pro radost ostatních, tudíž mi to nevadí :)
Hlavní admin jsem já, vystupuji pod přezdívkou A2L. Tento fanklub byl založen 5.8.2013 asi v sedm hodin večer po dlouhém zvažování a rozhodování, jak tomu už bývá. Design byl vytvořen mnou, obrázek v designu blogu však nakreslila talentovaná Dementing, já ho v žádném případě nevlastním!
Pokud jste i Vy fanouškem Markipliera, neváhejte a zapište se >ZDE< :)

Informace budou přibývat, až vystřízlivím :D
Zatím :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.