O Markovi

5. srpna 2013 v 21:02 | A2L |  Menu

Osobní údaje:
Reálné jméno: Mark Fischbach [Márk Fišbach]
Přezdívka: Markiplier [Márkiplajr]
Datum narození: 28.6.1989
Bydliště: Cincinnati, Ohio, Spojené státy
Povolání: Inženýr
Zaměření na YT: Let's player (hráč video her)

Markiplier je osobnost YouTube nahrávající především playthroughy hororových videoher. Nashromáždil už více než 600 tisíc odběratelů. Vždy když získá dalších 25 tisíc odběratelů nahraje děkovný vlog, aby tak ukázal svou vděčnost. Snaží se co nejvíce se věnovat svým fanouškům, proto si u spousty lidí vybojoval přezdívku "starostlivý YouTuber". Je známý hlavně díky svým playthroughům "SCP: Containment Breach", seriálu "Opilý Minecraft" a "Happy Wheels: Highlights".

Jeho pravé jméno je Mark Fischbach, jeho otec byl korejského a matka německého původu. Jeho přezdívka "Markiplier" vznikla kombinací jeho křestního jména "Mark" a slova "multiplier". Občas uspořádá charitativní Livestreamy, ve kterých hraje různé hry za účelem vysbírat peníze na určené téma. Zatím vysbíral od svých věrných fanoušků přes 69 000 USD (asi 1 milion Korun).

Markiplier často dělá herní collaby (spolupráce s jiným YouTuberem). Jeho první collab byl s let's playerem se zaměřením na hororové hry, a zároveň jeho dobrým přítelem, Yamimashem.
Ve svých let's playích kombinuje prvky časté i u jiných YouTuberů. Někdy je jako Cryaotic: klidný, vyrovnaný; a jindy zase jako PewDiePie: sarkastický, panikařící a ukřičený. Vždy, když hrozí nebezpečí, chvástá se, jak je odvážný, silný a chytrý, ale nakonec to stejně skončí zběsilým útěkem a naléhavým voláním o pomoc.

Při jeho let's playích užívá spoustu hlášek od "Holy Balls!" (Svaté koule) až po "Poof!" (Puf). U jeho Let's playů se rozhodně nudit nebudete :)


Sítě:
Facebook: Markiply
Twitter: Markiplier
DeviantART: Markiplier
(Zbytek doplním později)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Znáte Markipliera?

Ano! :) 92% (23)
Ne... :/ 8% (2)